Zostań partnerem

Zapraszamy Państwa do partnerstwa w Kongresie.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną:

  • najważniejsze tematy skupione wokół sektora - referowane przez organizacje branżowe najnowsze wdrażane projekty i rozwiązania innowacyjne
  • realizowane prace badawcze i naukowe w energetyce
  • wyniki prac innowacyjnych koncernów energetycznych i firm technologicznych

Prezentacje moderowane będą przez wybitych profesorów Politechniki Warszawskiej i AGH.

III Kongres Innowacji w Energetyce to partnerstwo wszystkich liczących się polskich izb gospodarczych i towarzystw sektora energetycznego oraz producentów energii elektrycznej. Aktywny udział wezmą również dostawcy podstawowych maszyn i urządzeń dla energetyki, jak i przedstawiciele biur projektowych, firm technologicznych, wykonawczych, konsultingowych i in.

III Kongres Innowacji w Energetyce to pokazanie nie tylko planowanej energetyki za kilka czy kilkanaście lat, lecz również forum spotkań i kontaktów szerokiego grona wysokich managerów z branży, doskonałe miejsce do promocji firm współpracujących z energetyką i zacieśnienia lub nawiązania współpracy

Zostań Partnerem:

  • Diamentowym
  • Platynowym
  • Złotym

Oferta pakietów:

Załącznik do zamówienia - pakiet promocyjny: diamentowy, platynowy, złoty (pdf)

formularz zamówienia:

Zamowienie - pakiet partnerski III kongres (doc)

Kontakt

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

ul. Chałubińskiego 8
Budynek CH8, piętro 28
00-613 Warszawa

NIP: 526-10-38-754
Telefon: +48 22 102 22 10

Monika Silva

Z-ca Dyrektora Generalnego
Monika Silva
Telefon +48 784 422 110
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.