O kongresie

II Kongres Innowacji w Energetyce odbędzie się w Warszawie w dniu 11 października 2018. Organizatorem jest Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska. Kongres został już objęty patronatem Ministra Energii, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Urzędu Regulacji Energetyki i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

II Kongres Innowacji w Energetyce jest kontynuacją Kongresu zapoczątkowanego w roku 2017 r., który miał miejsce w Hotelu AirPort Okęcie w dniu 26 października.

Prowadzili go wybitni profesorowie Politechniki Warszawskiej, Śląskiej i AGH, a swoje osiągnięcia prezentowały koncerny energetyczne PGE, TAURON, ENEA, ENERGA z także czołowe firmy technologiczne GE, Rafako, Siemens, oraz URE, NCBR.

Wyjątkowym wydarzeniem było włączenie do programu kongresu wizji energetyki na lat kilkanaście czy więcej przez koła naukowe energetyków działające przy uczelniach.

Dominującym postulatem w podsumowaniu Kongresu była konieczność kontynuowania go w latach następnych w tej formule i konwencji z poszerzeniem ilości uczestników i włączeniem innych, czołowych firm i kół naukowych.

  • najnowsze wdrażane projekty i rozwiązania innowacyjne
  • realizowane prace badawcze i naukowe w energetyce
  • wyniki prac innowacyjnych koncernów energetycznych i firm technologicznych
  • partnerstwo wszystkich liczących się polskich producentów energii elektrycznej
  • aktywny udział dostawców podstawowych maszyn i urządzeń dla energetyki
  • oferty biur projektowych, firm technologicznych, wykonawczych, konsultingowych i innych
  • prezentacje i moderowanie przez topowych profesorów głównych politechnik
  • pokazanie nie tylko planowanej ale i wizjonerskiej energetyki za lat kilka czy kilkanaście
  • forum spotkań i kontaktów szerokiego grona wysokich managerów branży

II Kongres Innowacji w Energetyce jest to doskonałym miejscem do promocji firm współpracujących z energetyką i zacieśnienia lub nawiązania współpracy.

Zeszłoroczne doświadczenie I Kongresu , entuzjastyczne relacje i doskonałe opinie a także niespotykana autorska narracja profesorów - moderatorów i prezenterów oraz wizje energetyki oczami i wyobraźnią studentów z kół naukowych powodują, że kontynuacja nastąpi w zwielokrotnionym wymiarze.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Kontakt

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

ul. Krucza 6/14
00-950 Warszawa
skrytka pocztowa 897

NIP: 526-10-38-754
Telefon: 22 621 65 72

Monika Silva

Z-ca Dyrektora Generalnego ds. Marketingu
Monika Silva
Telefon +48 784 422 110
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się